Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Leci kolejne wideo od Bling Bling Garage - tym razem obejrzycie ulicznego muscle bike'a, Harleya-Davidsona Breakouta. Motocykl trafił do nas na zabezpieczenie powłokami ceramicznymi. Zanim zaczęliśmy nakładać ceramikę, gruntownie go wyczyściliśmy. Weszliśmy w każdą możliwą szczelinę, wyciągając cały zaschnięty brud. Dużo czasu poświęciliśmy na doprowadzenie do perfekcji wieloramiennych felg Harleya, które są wizytówką tego modelu. Po doczyszczeniu i umyciu motocykla przeszliśmy do regeneracji poszczególnych elementów. Na pierwszy ogień poszły chromy i półki, które były pełne zmatowień. Zajęliśmy się również częściami lakierowanymi - przednia lampa też wymagała regeneracji. Następnie przeszliśmy do zabezpieczenia wszystkich elementów. Zaczęliśmy od chromów i skończyliśmy na gumach i skórzanej kanapie. Na koniec nałożyliśmy powłokę ceramiczną od Gtechniq na wszystkie elementy lakierowane i plastikowe. Nie zapomnieliśmy o felgach, które też otrzymały ceramiczną zbroję.
Zobaczcie, jak wygląda Breakout po wizycie w naszym studio. Jak szary mat współgra z błyszczącymi chromami. Według nas to prawdziwa rewelacja, ale oceńcie sami. Sprawdźcie to!

Rada BBG: demontaż i regeneracja kierownicy
Pakiet: Ceramic Bling
Czas realizacji: 9 godzin
Zabezpieczenie: Gtechniq C1 Crystal Lacquer, Gtechniq C2 Liquid Crystal, Gtechniq C4 Permanent Trim, Gtechniq C5 Wheel Armour, Gtechniq T1 Tyre&Trim, Shiny Garage Morning Dew, Mothers Mag&Aluminum Polish Shines&Protects, Gliptone GT13 Conditioner With Repellent.

breakouthd02.jpg
breakouthd04.jpg
breakouthd01.jpg