Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Ducati Monster 695 Black gotowy! Zobaczcie, jak tchnęliśmy drugie życie w ten piękny, kultowy motocykl. Dukat trafił do nas w raczej kiepskim stanie, bo po dość dłuższym przestoju w jednym z warszawskich garaży podziemnych. Niestety na motocyklu osiadł nie tylko kurz, ale i tłuste spaliny. Dłuższa przerwa odcisnęła piętno na akumulatorze i oponach, w których praktycznie nie było już powietrza. Generalnie motocykl nie dość, że kiepsko wyglądał, to jeszcze nie działał prawidłowo. Na takie rzeczy nie możemy pozwolić! Not on our watch!
Wyczyściliśmy gruntownie Monstera i zabezpieczyliśmy elementy, które obejmuje Smart Bling, z dodatkowym wyczyszczeniem rdzawego kolektora. Naładowaliśmy akumulator, wyrównaliśmy ciśnienie i nasmarowaliśmy łańcuch. Zobaczcie, jak Ducati prezentuje się na zdjęciach. Najbardziej nam się podoba, jak czarny matowy lakier współgra z czerwoną kratownicową ramą. Bajka! Kolejny odmieniony bzyk wraca na warszawskie ulice!

Rada BBG: wykonanie kilku zaprawek lakierniczych, regeneracja wydechów.
Pakiet: Smart Bling
Czas realizacji: 7 godzin
Zabezpieczenie: ADBL Quick Wax, Shiny Garage Morning Dew QD, ADBL Tire Dressing, Turtle Wax Perfect Finish Exterior Plastic, Motul E4 Perfect Seat, Motul C2 Road.

monsblack2.jpg

monsblack4.jpg

monsblack5.jpg

monsblack6.jpg

monsblack3.jpg