Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Łapcie kolejną realizację motocyklowego studia detailingu Bling Bling Garage. W tym tygodniu gościliśmy reprezentanta marki z Bolonii - Ducati Monster 620S z 2001 roku. Prawie 17 lat eksploatacji odcisnęło wyraźne znaki na całym motocyklu. Zwłaszcza na silniku, który akurat w tym modelu jest bardzo wrażliwy na... nawet zwykłą codzienną eksploatację. Wszechobecny, zapieczony brud. Syf z łańcucha powbijany w najdalsze zakamarki rewelacyjnej kratownicowej ramy. Zmatowienia, rysy... można by tak wymieniać... Właściciel ostatecznie zdecydował się na nasz pakiet Smart Bling, choć nie ukrywamy, że rekomendowaliśmy Premium Bling. Prace nad Monsterem rozpoczęliśmy od szczegółowego doczyszczenia całego motocykla. Najwięcej pracy przysporzyły nam tył i spód motocykla, gdzie napotkaliśmy na pewnie już 17-letni brud. Po odszczurzeniu Monstera zabraliśmy się za nakładanie zabezpieczeń, żeby motocykl mniej się syfił w przyszłości. Zabezpieczyliśmy porządnie wszystkie elementy lakierowane, plastikowe i gumowe. Przeczyściliśmy i wygłaskaliśmy siedzenie. Zajrzeliśmy pod bak i kanapę, żeby powyciągać brud powbijany nawet w te zakamarki. Wyciągnęliśmy piękny złoty kolor z zacisków Brembo, które są wizytówką tego modelu. Dodatkowo zajęliśmy się wydechami. Jest Bling! Zobaczcie, jak pracowaliśmy przy włoskim Ducati. Oglądajcie! Ciao!

Rada BBG: mechaniczna korekta elementów lakierowanych, mechaniczne polerowanie chromowanych wydechów, chemiczne przepolerowanie kolektorów, wykonanie kilku zaprawek lakierniczych, regeneracja tylnego błotnika (z jego demontażem), regeneracja przedniego szklanego klosza.

Pakiet: Smart Bling
Czas realizacji: 12 godzin
Zabezpieczenie: Soft99 Water Block Wax Gloss Pearl & Metallic, Shiny Garage Morning Dew QD, ADBL Tire Dressing, Turtle Wax Perfect Finish Exterior Plastic, Autoland Moto Care Chrome, Nova Bike Chain Lube, Motul E4 Perfect Seat.

monster01.jpg
monster03.jpg
monster04.jpg