Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

... Bling Bling Garage działa na pełnym legalu? Jesteśmy polską firmą płacącą podatki, dlatego możemy sobie pozwolić na oficjalną komunikację cenników oraz naszej oferty z poszczególnymi pakietami pielęgnacji Waszych motocykli!

... przed wykonaniem usługi i transportem motocykla otrzymujecie stosowny dokument potwierdzający odebranie motocykla? Sporządzamy tak zwaną kartę przyjęcia motocykla do studia, w której zamieszczamy niezbędne informacje dotyczące wszystkich naszych ustaleń!

... po wykonaniu usługi otrzymujecie oficjalny dowód jej wykonania? Zgodnie z Waszym życzeniem otrzymujecie paragon fiskalny bądź fakturę? A do każdego dowodu zakupu dorzucamy oficjalne gadżety BBG i niespodzianki od naszych Partnerów?

... jednym z naszych celów jest rewelacyjna obsługa Klienta? Mamy w tym doświadczenie, sami chcemy być w ten sposób traktowani, dlatego kładziemy na to bardzo duży nacisk!

... po wykonaniu usługi otrzymujecie pakiet zdjęć przed i po, a do wybranych realizacji materiał wideo z przebiegu prac nad Waszymi motocyklami? Wprowadzamy nowe standardy, możecie patrzeć nam na ręce i macie pewność, co się działo z Waszymi maszynami podczas wizyty u nas!

Przekonajcie się sami i umawiajcie terminy! Jedyne takie motocyklowe studio pielęgnacji motocykli w Polsce! Sprawdźcie to!