Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Oczywiście to na naszej stronie internetowej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje, które Was interesują. To właśnie tu znajduje się pełna, konkretna i motocyklowa oferta w postaci pakietów, które stworzyliśmy specjalnie dla Was. Jednak strona stroną, ale jak to mawiają na mieście - jak nie ma Cię na Faceeboku to nie istniejesz :). Poszliśmy również tym tropem i uruchomiliśmy fanpage na Facebooku, oraz kanał Bling Bling TV na Youtubie. 

Na naszym fejsbukowym profilu możecie nas śledzić, podglądać, komentować, lajkować. Jeśli Wam jest wygodniej - możecie wykorzystywać profil do kontaktu i umawiania wizyt w studio. Tu również będziemy wrzucać dodatkowe informacje, które są związane z motocyklowym detailingiem, motocyklami, ciekawymi dla Was i dla nas informacjami... i nie tylko :).

Na kanale Youtube będziemy wrzucać nasze autorskie produkcje wideo, których planujemy robić duuużo. Wideo to wideo, a lubicie wideo :). To tu miesjce znajdą dłuższe produkcje i to właśnie dzięki nim poznancie nas, poznacie studio, zobaczycie jak działamy i jak pracujemy. 

A tym czasem Bling Bling! Musi się błyszczeć!

Ekipa